« Hab 2:17 Księga Habakuka 2:18 Hab 2:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Co pomoże rycina, że ją wyrzezał uczyniciel jego? licina i obraz fałeszny, iż miał nadzieję w uczynku uczyniciel jego, aby uczynił bałwany nieme?
2.GDAŃSKA.1881Cóż pomoże ryty obraz, że go wyrył rzemieślnik jego? albo odlewany obraz i nauczyciel kłamstwa, że ufa rzemieślnik w robocie swojej, czyniąc bałwany nieme?
3.GDAŃSKA.2017Cóż pomoże rzeźbiony posąg, który wykonał jego rzemieślnik, albo odlany obraz i nauczyciel kłamstwa, aby rzemieślnik pokładał w nim ufność, czyniąc nieme bożki?
4.CYLKOWDo czegoż posłużyła kiedyś rzeźba, że ją mistrz jej wyrzeźbił, albo posąg i fałszywy wróżbita, że polegał mistrz na wytworze swoim; czyniąc bałwany nieme?
5.TYSIĄCL.WYD5Cóż może posąg, który rzeźbiarz tworzy, obraz z metalu, fałszywa wyrocznia - że w nich to twórca nadzieję pokłada, gdy wykonuje swoje nieme bogi?
6.BRYTYJKACóż pomoże bałwan, którego wyrzeźbi mistrz, posąg odlany z jego kłamliwą wyrocznią? Ufa jej jednak jego twórca choć sporządza nieme bałwany.
7.POZNAŃSKAJakiż pożytek z rzeźby: że jej twórca nadał jej kształt? Albo z posągu lanego, co daje kłamliwe wyrocznie: że artysta, który go wykonał, pokłada w nim nadzieję i tworzy nieme bóstwa?
8.WARSZ.PRASKACóż może posąg bożka, przez rzeźbiarza zrobiony, jakiś odlew z metalu lub wyrocznia fałszywa? Jak może rzemieślnik liczyć na swe bóstwa, na obrazy nieme, które sam uczynił?
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jaka jest korzyść z rzeźby, że ją wyrzeźbił jej mistrz; albo z posągu i fałszywego wróżbity, że mistrz polegał na swym wytworze i czynił nieme bałwany?
10.EIB.BIBLIA.2016.LITJaka jest korzyść z bóstwa, że sporządza je rzeźbiarz, lub z lanego posągu, nauczyciela kłamstwa, że aż tak rzeźbiarz ufa swej robocie, aby sporządzać nieme posągi?