« Zach 11:7 Księga Zachariasza 11:8 Zach 11:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I wyciąłem trzech pasterzów miesiąca jednego, i skurczyła się dusza moja dla nich; bo téż dusza ich mieniła się dla mnie, i mówiłem:
2.GDAŃSKA.1881I zgładziłem trzech pasterzy w jednym miesiącu; ale utęskniła sobie dusza moja z nimi, przeto, że dusza ich brzydziła się mną.
3.GDAŃSKA.2017Zgładziłem trzech pasterzy w jednym miesiącu; i moja dusza czuła niechęć do nich, a ich dusza też brzydziła się mną.
4.CYLKOWI zgładziłem trzech pasterzy w jednym miesiącu; ale naprzykrzyła ich sobie dusza moja, a i one powzięły niechęć do mnie.
5.TYSIĄCL.WYD5Jednak w ciągu miesiąca usunąłem trzech pasterzy. Straciłem do nich cierpliwość, a one okazały mi niechęć.
6.BRYTYJKAW jednym miesiącu usunąłem trzech pasterzy. Ale uprzykrzyłem je sobie, a one też poczuły do mnie niechęć.
7.POZNAŃSKAodrzuciłem w ciągu jednego miesiąca trzech pasterzy. Ogarnęła mnie jednak odraza do nich, a i one również znienawidziły mnie.
8.WARSZ.PRASKAZgodnie z moją wolą w ciągu jednego tylko miesiąca musiało odejść trzech pasterzy. Straciłem już względem owiec cierpliwość, a i one zniechęciły się do mnie.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.W jednym miesiącu zgładziłem trzech pasterzy; naprzykrzyła ich sobie ma osoba, a i oni powzięli do mnie niechęć.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITW jednym miesiącu usunąłem trzech pasterzy. Ale zmęczyły mnie owce, a i one obrzydziły mnie sobie.