« Zach 4:1 Księga Zachariasza 4:2 Zach 4:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I rzekł do mnie: Co ty widzisz? I rzekłem: Widziałem, ano lichtarz wszystek złoty, a lampa jego na wierzchu jego, i siedm lamp jego na nim, siedm téż nalewek do lamp, które były na wierzchu jego.
2.GDAŃSKA.1881I rzekł do mnie: Cóż widzisz? I rzekłem: Widzę, a oto świecznik wszystek złoty, a czasza na wierzchu jego, i siedm lamp jego na nim, siedm też nalewek do onych siedmiu lamp, które są na wierzchu jego;
3.GDAŃSKA.2017I zapytał mnie: Co widzisz? Odpowiedziałem: Spojrzałem, a oto świecznik cały ze złota, a na jego szczycie jest czasza, na nim siedem lamp, a także siedem rurek do tych siedmiu lamp, które na jego szczycie;
4.CYLKOWI zapytał się mnie: Co ty widzisz? I odpowiedziałem: Widzę, oto świecznik cały ze złota, a czasza na wierzchu jego, i siedm lamp na nim, po siedm też cewek do onych lamp, które na wierzchu jego.
5.TYSIĄCL.WYD5I zapytał mnie: Co widzisz? Odpowiedziałem: Widzę świecznik cały ze złota i u jego szczytu czarę podtrzymującą siedem lamp, i każda lampa ma siedem palników, które są na jego wierzchołku.
6.BRYTYJKAI zapytał mnie: Co widzisz? A ja odpowiedziałem: Widzę, oto jest świecznik cały ze złota, a na jego szczycie jest czasza. Na niej jest siedem lamp, a lampy, które są na jej szczycie, mają po siedem knotów.
7.POZNAŃSKAZapytał mnie: "Co widzisz?" Odpowiedziałem: "Widzę świecznik cały ze złota; na górze jest naczynie z siedmioma lampami, a lampy na nim mają po siedem dziobków.
8.WARSZ.PRASKAi zapytał: Co widziałeś? A ja odpowiedziałem: W widzeniu moim widziałem świecznik, cały ze złota, a na jego szczycie – siedem lamp, zaś z każdej lampy wydobywało się po siedem płomieni.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I mnie zapytał: Co ty widzisz? Więc odpowiedziałem: Widzę, że oto świecznik, cały ze złota, zaś na nim siedem lamp; a nad jego wierzchem – czasza oraz siedem wlewek do tych lamp, co są na jego wierzchu.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITNastępnie zapytał: Co widzisz? Widzę świecznik - odpowiedziałem - cały wykonany ze złota. Na jego szczycie widzę czaszę oraz siedem lamp, do których dochodzi siedem i znów siedem rurek.