« Mar 2:17 Ewangelia Marka 2:18 Mar 2:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A byli uczniowie Johanowi i Faryzejscy poszczący, i przyszli, i mówią mu: Dla czego uczniowie Johanowi i Faryzejscy poszczą, a twoi uczniowie nie poszczą?
2.WUJEK.1923A uczniowie Janowi i Pharyzeuszowie pościli i przyszli i mówili mu: Czemuż uczniowie Janowi i Pharyzejscy poszczą, a twoi uczniowie nie poszczą?
3.RAKOW.NTA byli uczniowie Janowi i Faryzejscy poszczącymi, i przychodzą i mówią mu: Czemu uczniowie Janowi i Faryzejscy poszczą, a twoi uczniowie nie poszczą?
4.GDAŃSKA.1881A uczniowie Janowi i Faryzejscy pościli, a przyszedłszy mówili do niego: Czemuż uczniowie Janowi i Faryzejscy poszczą, a twoi uczniowie nie poszczą?
5.GDAŃSKA.2017A uczniowie Jana i faryzeuszy pościli. Przyszli więc i pytali go: Czemu uczniowie Jana i faryzeuszy poszczą, a twoi uczniowie nie poszczą?
6.SZCZEPAŃSKIA uczniowie Jana i faryzeusze podejmowali posty. Przychodzą więc i mówią doń: Dlaczego uczniowie Jana i <uczniowie> faryzeuszów poszczą, twoi zaś uczniowie nie poszczą?
7.MARIAWICIA uczniowie Jana i Faryzeusze pościli: i przyszli i mówili Mu: Czemu uczniowie Jana i Faryzeuszów poszczą, a Twoi uczniowie nie poszczą?
8.GRZYM1936Uczniowie Jana i faryzeusze mieli zwyczaj pościć. Otóż przychodzą do niego i pytają go: Dlaczego uczniowie Jana i faryzeuszów poszczą a twoi nie poszczą?
9.DĄBR.WUL.1973A uczniowie Jana i faryzeusze pościli. Przychodzą tedy i mówią do niego: Czemuż to uczniowie Jana i faryzeusze poszczą, a uczniowie twoi nie poszczą?
10.DĄBR.GR.1961A uczniowie Jana i faryzeusze pościli. Przychodzą więc i mówią do niego: Czemuż to uczniowie Jana i uczniowie faryzeuszów poszczą, a twoi uczniowie nie poszczą?
11.TYSIĄCL.WYD5Uczniowie Jana i faryzeusze mieli właśnie post. Przyszli więc do Niego i pytali: Dlaczego uczniowie Jana i uczniowie faryzeuszów poszczą, a Twoi uczniowie nie poszczą?
12.BRYTYJKAA uczniowie Jana i faryzeusze pościli. Oni też przyszli i powiedzieli do niego: Czemuż uczniowie Jana i uczniowie faryzeuszów poszczą, a twoi uczniowie nie poszczą?
13.POZNAŃSKAA wtedy uczniowie Jana i faryzeusze pościli. Przychodzą zatem i mówią Mu: - Dlaczego uczniowie Jana i uczniowie faryzeuszów poszczą, a Twoi uczniowie nie poszczą?
14.WARSZ.PRASKAGdy pewnego razu uczniowie Jana i faryzeusze pościli, zwrócono się do Niego z pytaniem: Dlaczego uczniowie Jana i uczniowie faryzeuszów poszczą, a Twoi uczniowie nie poszczą?
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A istnieli uczniowie Jana oraz faryzeusze, co pościli; więc przychodzą oraz mu mówią: Dlaczego uczniowie Jana i faryzeusze poszczą, zaś twoi uczniowie nie poszczą?
16.EIB.BIBLIA.2016.LITA uczniowie Jana i faryzeusze właśnie pościli. Przyszli więc i zapytali Go: Dlaczego uczniowie Jana oraz uczniowie faryzeuszów poszczą, a Twoi uczniowie - nie?
17.TOR.PRZ.A uczniowie Jana i faryzeusze właśnie pościli; przyszli więc i mówili do Niego: Czemu uczniowie Jana i faryzeusze poszczą, a Twoi uczniowie nie poszczą?