« Mar 9:16 Ewangelia Marka 9:17 Mar 9:18 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A odpowiedając jeden ztłumu rzekł: uczycielu przywiodłem syna mego ktobie mającego duch niemy,
2.WUJEK.1923(9:16) A odpowiadając jeden z rzeszy, rzekł: Nauczycielu! przywiodłem do ciebie syna mego, który ma ducha niemego.
3.RAKOW.NTA odpowiedziawszy jeden z onego tłumu, rzekł: Nauczycielu przywiodłem syna mego do ciebie który ma ducha niemownego.
4.GDAŃSKA.1881A odpowiadając jeden z onego ludu, rzekł: Nauczycielu! przywiodłem do ciebie syna mego, który ma ducha niemego.
5.GDAŃSKA.2017A jeden z tłumu odpowiedział: Nauczycielu, przyprowadziłem do ciebie mego syna, który ma ducha niemego.
6.SZCZEPAŃSKINa to ktoś z tłumu odezwał się {i rzekł}: Mistrzu! przyprowadziłem do Ciebie syna mego, którego opętał duch niemy;
7.GRZYM1936A jeden z otoczenia odpowiedział: Mistrzu, przyprowadziłem do ciebie syna mojego, który ma ducha nieczystego;
8.DĄBR.WUL.1973(9:16) A jeden z rzeszy odpowiadając rzekł: Nauczycielu, przywiodłem do ciebie syna mego, który ma ducha niemego.
9.DĄBR.GR.1961(9:16) A jeden z rzeszy odpowiedział mu: Nauczycielu, przywiodłem do ciebie syna mego, który ma ducha niemego.
10.TYSIĄCL.WYD5Jeden z tłumu odpowiedział Mu: Nauczycielu, przyprowadziłem do Ciebie mojego syna, który ma ducha niemego.
11.BRYTYJKAWtedy odpowiedział mu jeden z ludu: Nauczycielu, przyprowadziłem do ciebie syna mego, który ma ducha niemego.
12.POZNAŃSKAI odpowiedział Mu jeden z tłumu: - Nauczycielu, przyprowadziłem do Ciebie mojego syna, który ma ducha niemego.
13.WARSZ.PRASKAI odpowiedział Mu jeden z tłumu: Nauczycielu! Oto przyprowadziłem do Ciebie mojego syna, który jest w mocy ducha niemoty.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A odpowiadając, jeden z tłumu powiedział: Nauczycielu, sprowadziłem do ciebie mego syna, który ma niemego ducha.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITWtedy odpowiedział Mu ktoś z tłumu: Nauczycielu, przyprowadziłem do Ciebie mojego syna. Ma on ducha niemego.
16.TOR.NOWE.PRZ.A w odpowiedzi, ktoś z tłumu rzekł: Nauczycielu! Przyprowadziłem do Ciebie swojego syna, który ma ducha niemego.