« Łuk 20:4 Ewangelia Łukasza 20:5 Łuk 20:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A oni rozmyślali w sobie mówiąc: iż jeślibychmy rzekli z nieba, rzecze: Dla czegoż przeto nie uwierzyliście mu?
2.WUJEK.1923A oni rozmyślali w sobie, mówiąc: Iż, jeźli powiemy, z nieba, rzecze: Przeczżeście mu tedy nie wierzyli?
3.RAKOW.NTA oni rozbierali między sobą, mówiąc: Iż jeśli powiemy z nieba, rzecze: Przeczżeście tedy nie wierzyli jemu?
4.GDAŃSKA.1881A oni myślili sami w sobie, mówiąc: Jeźli powiemy, z nieba, rzecze: Czemużeście mu tedy nie wierzyli?
5.GDAŃSKA.2017A oni zastanawiali się między sobą i mówili: Jeśli powiemy, że z nieba, zapyta: Czemu więc mu nie uwierzyliście?
6.SZCZEPAŃSKIA oni zastanawiali się między sobą, mówiąc: Jeśli powiemy: »Z nieba«, to rzeknie: Czemuście {więc} nie uwierzyli mu?
7.MARIAWICIA oni myśleli, sami w sobie mówiąc: Że jeśli powiemy: z nieba, to rzecze nam: Czemużeście mu tedy nie uwierzyli?
8.BIESZK.ŁUK.1931Oni tedy, zastanowiwszy się dobrze, przyszli do tego wniosku: „Jeśli powiemy, że z nieba, zapyta nas: Czemużeście mu tedy nie uwierzyli?
9.GRZYM1936A oni rozważali sobie: Jeżeli powiemy, że z nieba, odpowie nam: Czemuście mu nie wierzyli?
10.DĄBR.WUL.1973A oni zastanawiali się i mówili między sobą: Jeśli powiemy: z nieba, rzecze nam: Czemuście mu tedy nie uwierzyli?
11.DĄBR.GR.1961A oni zastanawiali się i mówili między sobą: Jeżeli powiemy: z nieba, rzecze nam: Czemuście mu nie uwierzyli.
12.TYSIĄCL.WYD5Oni zastanawiali się i mówili między sobą: Jeśli powiemy: Z nieba, to zarzuci nam: Dlaczego nie uwierzyliście mu?
13.BRYTYJKAOni zaś rozważali to, mówiąc między sobą: Jeśli powiemy: Z nieba, to rzecze: Czemuście więc mu nie uwierzyli?
14.POZNAŃSKAOni zastanawiali się wspólnie i mówili między sobą: - Jeżeli powiemy: Z nieba, zapyta: To dlaczego mu nie uwierzyliście?
15.WARSZ.PRASKAZaczęli się wtedy zastanawiać między sobą mówiąc: Jeżeli powiemy, że z nieba, to zapyta nas: Dlaczego mu nie uwierzyliście?
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś oni stosownie do siebie kalkulowali, mówiąc: Jeśli powiemy z Nieba, powie: Zatem, dlaczego mu nie wierzyliście?
17.EIB.BIBLIA.2016.LITWówczas zaczęli się naradzać między sobą: Jeśli powiemy: Na polecenie nieba, to zapyta: Dlaczego mu nie uwierzyliście?
18.TOR.PRZ.2023A oni wspólnie zastanawiali się i mówili do siebie: Jeśli powiemy: Z nieba, powie: Czemu więc mu nie uwierzyliście?