« Jan 4:19 Ewangelia Jana 4:20 Jan 4:21 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Ojcowie naszy na górze tej kłaniali się, a wy mówicie, iż w Jerozolimie jest miejsce, gdzie się trzeba kłaniać.
2.WUJEK.1923Ojcowie nasi chwalili na téj górze, a wy powiadacie, że w Jeruzalem jest miejsce, kędy potrzeba chwalić.
3.RAKOW.NTOjcowie naszy na górze tej kłaniali się Bogu; a wy mówicie, że w Jerozolimach jest miejsce, kędy potrzeba kłaniać się.
4.GDAŃSKA.1881Ojcowie nasi na tej górze chwalili Boga, a wy powiadacie, że w Jeruzalemie jest miejsce, kędy przyzwoita chwalić.
5.GDAŃSKA.2017Nasi ojcowie na tej górze czcili Boga, a wy mówicie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie należy go czcić.
6.SZCZEPAŃSKIOjcowie nasi na tej górze oddawali hołdy; wy zaś twierdzicie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie należy je składać.
7.MARIAWICIOjcowie nasi na tej górze chwalili Boga, a wy powiadacie, że w Jeruzalem jest miejsce, gdzie należy Go chwalić.
8.GRZYM1936Otóż ojcowie nasi oddawali cześć Bogu na tej górze, a wy powiadacie, że miejsce czci jest w Jerozolimie.
9.DĄBR.WUL.1973Ojcowie nasi na tej górze oddawali cześć Bogu, a wy twierdzicie, że w Jeruzalem jest miejsce, gdzie go czcić należy.
10.DĄBR.GR.1961Ojcowie nasi na tej górze oddawali cześć Bogu, a wy twierdzicie, że w Jeruzalem jest miejsce, gdzie go czcić należy.
11.TYSIĄCL.WYD5Ojcowie nasi oddawali cześć [Bogu] na tej górze, a wy mówicie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie należy czcić [Boga].
12.BRYTYJKAOjcowie nasi na tej górze oddawali Bogu cześć; wy zaś mówicie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie należy Bogu cześć oddawać.
13.POZNAŃSKANa tej górze nasi praojcowie oddawali cześć Bogu, a wy mówicie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie należy oddawać cześć Bogu.
14.WARSZ.PRASKANasi ojcowie oddawali cześć Bogu na tej górze, a wy mówicie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie należy czcić Boga.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nasi ojcowie oddają cześć na tej górze; a wy powiadacie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie trzeba oddawać cześć.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITNasi ojcowie na tej górze oddawali cześć Bogu; wy natomiast mówicie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie należy to czynić.
17.TOR.PRZ.Ojcowie nasi oddawali cześć na tej górze, a wy mówicie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie trzeba oddawać cześć.