« Jan 8:39 Ewangelia Jana 8:40 Jan 8:41 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574(8:30) A teraz szukacie mię zabić, człowieka który prawdę wymówiłem wam, którą słyszałem od Boga. Tego Abraham nie czynił.
2.WUJEK.1923Lecz teraz szukacie mię zabić, człowieka, którym wam mówił prawdę, którąm słyszał od Boga: tegoć nie czynił Abraham.
3.RAKOW.NTA teraz szukacie mię zabić, człowieka, którym onę prawdę wam mówił, którąm słyszał od Boga; tegoby był Abraham nie uczynił.
4.GDAŃSKA.1881Ale teraz szukacie, byście mię zabili, człowieka tego, którym wam prawdę mówił, którąm słyszał od Boga; tego Abraham nie czynił.
5.GDAŃSKA.2017Lecz teraz usiłujecie mnie zabić, człowieka, który wam mówił prawdę, którą słyszał od Boga. Tego Abraham nie robił.
6.SZCZEPAŃSKIWy natomiast usiłujecie zabić Mnie, człowieka, który wam powiedziałem prawdę, jaką od Boga usłyszałem. Tego Abraham nie czynił.
7.MARIAWICIAle teraz szukacie Mię zabić, Człowieka, Którym wam prawdę mówił, którąm słyszał od Boga: tego Abraham nie czynił.
8.GRZYM1936Tymczasem wy chcecie mnie zabić za to, żem wam prawdę powiedział, którą od Ojca mego usłyszałem: tego Abraham nie czynił.
9.DĄBR.WUL.1973Wy natomiast pragniecie teraz mnie zabić, mnie, człowieka, który wam mówił prawdę, jaką słyszał od Boga. Tego Abraham nie czynił.
10.DĄBR.GR.1961A oto pragniecie mnie zabić, mnie, człowieka, który wam głosił prawdę, jaką słyszał od Boga. Tego Abraham nie czynił.
11.TYSIĄCL.WYD5Teraz usiłujecie Mnie zabić, człowieka, który wam powiedział prawdę usłyszaną u Boga. Tego Abraham nie czynił.
12.BRYTYJKALecz teraz chcecie zabić mnie, człowieka, który wam mówił prawdę, którą usłyszałem od Boga: Abraham tego nie czynił.
13.POZNAŃSKAA tymczasem wy chcecie zabić Mnie, człowieka, który wam powiedział prawdę usłyszaną od Boga. Abraham tego nie uczynił.
14.WARSZ.PRASKAA wy usiłujecie Mnie zgładzić dlatego, że powiedziałem wam prawdę, którą usłyszałem od Boga. Tak Abraham nie postępował.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A teraz pragniecie mnie zabić; człowieka, który powiedział wam prawdę, jaką usłyszał od Boga; Abraham tego nie zrobił.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITWy natomiast chcecie Mnie zabić - człowieka, który powiedział wam prawdę usłyszaną od Boga. Tego Abraham nie czynił.
17.TOR.PRZ.Ale teraz dążycie do tego, aby mnie zabić, człowieka, który wam mówi prawdę, którą usłyszałem od Boga; tego Abraham nie czynił.