« DzA 17:3 Dzieje Apostolskie 17:4 DzA 17:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A niektórzy z nich uwierzyli, i przyłączyli się ku Pawłu i Syli; nabożnych też Greków mnóstwo wielkie, i niewiast przedniejszych nie mało.
2.WUJEK.1923A niektórzy z nich uwierzyli i przyłączyli się do Pawła i Syle i z nabożnych i z poganów mnóstwo wielkie, i niewiast zacnych niemało.
3.RAKOW.NTI niektórzy z nich dali się namówić, i ztowarzyszyli się z Pawłem i Sylą, i nabożnych Greków wielkie mnóstwo, i niewiast przedniejszych nie mało.
4.GDAŃSKA.1881I uwierzyli niektórzy z nich, a przyłączyli się do Pawła i do Syli, i wielkie mnóstwo nabożnych Greków, i niewiast przedniejszych niemało.
5.GDAŃSKA.2017I niektórzy z nich uwierzyli i przyłączyli się do Pawła i Sylasa, również mnóstwo pobożnych Greków i niemało znamienitych kobiet.
6.JACZEWSKINiektórzy z żydów uwierzyli i przystali do Pawła i Sylasa; toż samo uczyniło wielu prozelitów i pogan, a za ich przykładem poszła i niemała liczba kobiet szlachetnego rodu.
7.SZCZEPAŃSKINiektórzy tedy z nich uwierzyli i przyłączyli się do Pawła i Syli, także i z nabożnych i z Hellenów wielkie mnóstwo, i niemało znamienitych niewiast.
8.MARIAWICITedy niektórzy z nich uwierzyli i przyłączyli się do Pawła i Syli, i z nabożnych pogan mnóstwo wielkie, i niewiast szlachetnych niemało.
9.DĄBR.WUL.1973I uwierzyli niektórzy z nich i przyłączyli się do Pawła i do Sylasa, wśród nich wielkie mnóstwo prozelitów i pogan, a i niewiast przedniejszych niemało.
10.DĄBR.GR.1961I uwierzyli niektórzy z nich i przyłączyli się do Pawła i Sylasa, a wśród nich wielka liczba pobożnych Greków, a i niewiast przedniejszych niemało.
11.TYSIĄCL.WYD5Niektórzy z nich, a także pokaźna liczba pobożnych Greków i niemało znamienitych kobiet, uwierzyli i przyłączyli się do Pawła i Sylasa.
12.BRYTYJKAI dali się niektórzy z nich przekonać i przyłączyli się do Pawła i Sylasa, również wielka liczba spośród pobożnych Greków i niemało znamienitych niewiast.
13.POZNAŃSKANiektórzy z nich dali się przekonać. Przyłączyli się oni do Pawła i Sylasa. To samo uczyniła wielka liczba pobożnych Greków i niemało poważnych kobiet.
14.WARSZ.PRASKAPo pewnym czasie uwierzyło i przyłączyło się do Pawła i Sylasa trochę Żydów, dość duża liczba pobożnych Greków tudzież niemało co znaczniejszych kobiet.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc niektórzy z nich zostali przekonani oraz przyłączeni do Pawła i Sylasa; lecz także duże mnóstwo bogobojnych Greków, jak i niemało prostych niewiast.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITNiektórzy dali się przekonać i dołączyli do Pawła i Sylasa. Przyłączyła się do nich również wielka liczba pobożnych Greków oraz niemało wybitnych kobiet.
17.TOR.PRZ.A niektórzy z nich zostali przekonani i przyłączeni do Pawła i Sylasa, również wielka liczba czczących Boga Greków, a także niemało wpływowych kobiet.