« DzA 22:25 Dzieje Apostolskie 22:26 DzA 22:27 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A usłyszawszy setnik, przystąpiwszy opowiedział Hetmanowi mówiąc: Bacz co masz czynić, bo człowiek ten Rzymianin jest.
2.WUJEK.1923Co usłyszawszy rotmistrz, przystąpił do Tysiącznika i odniósł, mówiąc: Co chcesz czynić? bo ten człowiek jest Rzymski mieszczanin.
3.RAKOW.NTA usłyszawszy Setnik, przystąpiwszy opowiedział Rotmistrzowi mówiąc: Bacz co masz czynić; bo człowiek ten Rzymianin jest.
4.GDAŃSKA.1881Co usłyszawszy setnik, przystąpiwszy do hetmana, powiedział mu, mówiąc: Patrz, co czynisz; boć ten człowiek jest Rzymianinem.
5.GDAŃSKA.2017Kiedy setnik to usłyszał, podszedł do dowódcy i powiedział mu: Uważaj, co robisz, bo ten człowiek jest Rzymianinem.
6.JACZEWSKIUsłyszawszy to Centuryon, zbliżył się do Trybuna i mówił: "Co rozkażesz? ten człowiek jest obywatelem Rzymskim".
7.SZCZEPAŃSKIUsłyszawszy to setnik, przystąpił do trybuna i doniósł, mu mówiąc: Co czynić zamierzasz? Ten bowiem człowiek jest obywatelem rzymskim!
8.MARIAWICICo usłyszawszy setnik, przystąpił do tysiącznika i oznajmił mu, mówiąc: Co będziesz czynił, bo oto ten człowiek jest obywatelem Rzymskim?
9.DĄBR.WUL.1973Usłyszawszy to setnik przystąpił do trybuna i powiedział mu: Co chcesz uczynić? Ten człowiek jest bowiem obywatelem rzymskim.
10.DĄBR.GR.1961Usłyszawszy to setnik, przystąpił do trybuna i powiedział mu: Co chcesz uczynić, przecież ten człowiek jest obywatelem rzymskim.
11.TYSIĄCL.WYD5Usłyszawszy to, setnik poszedł do trybuna i oznajmił mu: Co zamierzasz robić? Bo ten człowiek jest Rzymianinem.
12.BRYTYJKAA gdy to setnik usłyszał, przystąpił do dowódcy, aby mu o tym donieść i rzekł: Co ty chcesz zrobić? Człowiek ten jest przecież obywatelem rzymskim.
13.POZNAŃSKASłysząc to setnik podszedł do trybuna i powiedział mu: "I co ty chcesz zrobić? Człowiek ten jest obywatelem rzymskim".
14.WARSZ.PRASKAGdy setnik to usłyszał, podszedł do trybuna i powiedział: Co chcesz teraz zrobić? Okazuje się, że ten człowiek jest obywatelem rzymskim.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A setnik gdy to usłyszał, podszedł i oznajmił tysiącznikowi, mówiąc: Uważaj, co zamierzasz czynić, gdyż ten człowiek jest Rzymianinem.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITPo tych słowach setnik podszedł do dowódcy i doniósł: Co zamierzasz zrobić? Bo ten człowiek jest Rzymianinem.
17.TOR.PRZ.2023Co słysząc setnik, przystąpił do dowódcy i oznajmił mu, mówiąc: Bacz, co zamierzasz czynić, albowiem człowiek ten jest Rzymianinem.