« DzA 23:9 Dzieje Apostolskie 23:10 DzA 23:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A gdy był wielki rozruch, bojąc się Hetman aby nie roztargnion Paweł, kazał żołnierzom zniść, i porwać ji zpośrzodku ich i wieść do zamku.
2.WUJEK.1923A gdy był wielki rozruch, bojąc się Tysiącznik, aby Pawła nie rozszarpali, rozkazał iść żołnierzom, a porwać go z pośrodku ich i odwieść go do obozu.
3.RAKOW.NTA gdy wielki był rozruch, obawiając się Rotmistrz aby nie był rozszarpan Paweł od nich, roskazał Żołnierzom zstąpić i porwać go z pojśrzód ich, i odwieść do obozu.
4.GDAŃSKA.1881A gdy się wszczął wielki rozruch, obawiając się hetman, aby Pawła między sobą nie rozszarpali, rozkazał iść żołnierzom na dół, a wydrzeć go z pośrodku ich i odwieść do obozu.
5.GDAŃSKA.2017A gdy doszło do wielkiego wzburzenia, dowódca, obawiając się, aby Pawła nie rozszarpali, rozkazał żołnierzom zejść, wyrwać go spośród nich i zaprowadzić do twierdzy.
6.JACZEWSKITrybun obawiał się, aby w tem rozdrażnieniu nie rozszarpano Pawła, posłał przeto wojsko, aby go z pośród tego tłumu napowrót do koszar zabrało.
7.SZCZEPAŃSKIGdy zaś powstał wielki rozruch, trybun, z obawy, aby Pawła nie rozszarpano, rozkazał iść żołnierzom i wyrwać go z pomiędzy nich i zaprowadzić go do koszar.
8.DĄBR.WUL.1973I gdy rozdwojenie stawało się coraz większe, trybun obawiając się, aby Pawła nie rozszarpano, kazał zejść żołnierzom, porwać go spomiędzy nich i zaprowadzić do obozu.
9.DĄBR.GR.1961I gdy doszło do wielkiego wzburzenia, trybun obawiając się, aby Pawła nie rozszarpali, kazał zejść żołnierzom, zabrać go siłą spomiędzy nich i zaprowadzić do obozu.
10.TYSIĄCL.WYD5Kiedy doszło do wielkiego wzburzenia, trybun, obawiając się, żeby nie rozszarpali Pawła, rozkazał żołnierzom zejść, zabrać go spośród nich i zaprowadzić do twierdzy.
11.BRYTYJKAA gdy rozdźwięk stawał się coraz większy, dowódca obawiając się, by Pawła między sobą nie rozszarpali, rozkazał żołnierzom zejść, wyrwać go spomiędzy nich i zaprowadzić do twierdzy.
12.POZNAŃSKAA gdy spór dalej się zaostrzał, trybun kohorty, w obawie by nie rozszarpano Pawła, kazał zejść żołnierzom, wyrwać go spośród nich i zaprowadzić do twierdzy.
13.WARSZ.PRASKADoszło do tak wielkiego wzburzenia, że trybun w obawie, by Pawła nie rozszarpano, kazał żołnierzom zejść, zabrać go i odprowadzić do twierdzy.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś gdy stała się wielka kłótnia, tysiącznik obawiając się, by Paweł nie został przez nich rozszarpany, rozkazał wojsku zejść na dół, porwać go z ich środka oraz prowadzić do obozu.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITSpór się zaogniał. Dowódca zaczął się obawiać, że Pawła rozerwą. Polecił zatem straży zejść, wyciągnąć go spośród nich i odprowadzić do twierdzy.
16.TOR.NOWE.PRZ.A gdy spór stawał się coraz większy, dowódca obawiając się, aby Paweł nie został przez nich rozszarpany, kazał wojsku zejść, wyrwać go spośród nich i prowadzić do twierdzy.