« Rzym 13:10 List do Rzymian 13:11 Rzym 13:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A to wiedząc, że nam już czas ze snu powstać, bo teraz bliżej nas zbawienie, niżeli gdyśmy wierzyli.
2.WUJEK.1923A to wiedząc czas, iż jest godzina, abyśmy już ze snu powstali; albowiem teraz bliższe jest nasze zbawienie, niż kiedyśmy uwierzyli.
3.RAKOW.NTA to wiedząc on czas, iż już jest godzina abyśmy ze snu powstali; Abowiem teraz bliższe nam jest ono zbawienie, niż kiedyśmy uwierzyli.
4.GDAŃSKA.1881A to czyńcie, wiedząc czas, iż już przyszła godzina, abyśmy się ze snu ocucili; albowiem teraz bliższe nas jest zbawienie, aniżeli kiedyśmy uwierzyli.
5.GDAŃSKA.2017A czyńcie to, znając czas, że już nadeszła pora, abyśmy się obudzili ze snu. Teraz bowiem bliżej nas jest zbawienie, niż kiedy uwierzyliśmy.
6.JACZEWSKII o tem też wiedzieć macie, że czas jest, abyśmy już ze snu powstali, bo teraz zbawienie nasze bliżej nas jest, aniżeli wówczas, gdyśmy rozpoczynali życie chrześciańskie.
7.SYMONTo zaś tem pilniej czynić macie, iż wiecie, że czas nadchodzi: że już pora mam powstać ze snu: albowiem teraz zbawienie nasze jest bliższe, niż kiedyśmy uwierzyli.
8.MARIAWICIA to (czyńcie) wiedząc czas, że już nam czas jest i godzina, abyśmy ze snu powstali; albowiem teraz bliższe jest nasze zbawienie, niż kiedyśmy uwierzyli.
9.DĄBR.WUL.1973A znając czas wiecie, że pora nam już powstać ze snu. Teraz bowiem bliższe jest zbawienie nasze niż wówczas, gdyśmy uwierzyli.
10.DĄBR.GR.1961A znając czas wiecie, że pora nam już powstać ze snu. Teraz bowiem bliższe jest nasze zbawienie niż wówczas, gdyśmy uwierzyli.
11.TYSIĄCL.WYD5A zwłaszcza rozumiejcie chwilę obecną: teraz nadeszła dla was godzina powstania ze snu. Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas niż wtedy, gdyśmy uwierzyli.
12.BRYTYJKAA to czyńcie, wiedząc, że już czas, że już nadeszła pora, abyście się ze snu obudzili, albowiem teraz bliższe jest nasze zbawienie, niż kiedy uwierzyliśmy.
13.POZNAŃSKAPoznajcie też obecną chwilę - już nadszedł czas, byśmy ze snu powstali. Teraz bowiem bliższe jest nasze zbawienie niż było wówczas, gdy przyjęliśmy wiarę.
14.WARSZ.PRASKAPowinniście tak postępować, tym bardziej że wiecie, w jakich żyjemy czasach: już pora, żebyście się przebudzili. Zbawienie bowiem jest bliżej teraz, niż kiedyśmy się zdecydowali na życie według wiary.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Poznajcie także tę porę, że już czas, abyśmy się ocucili ze snu; bo teraz bliżej jest nasze wyzwolenie, niż kiedy uwierzyliśmy.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITPoza tym bądźcie świadomi, w jakim żyjemy czasie. Oto nadeszła pora, by zbudzić się ze snu. Teraz zbawienie jest bliżej nas niż wtedy, kiedy uwierzyliśmy.
17.TOR.PRZ.A to wiedząc, że już czas, że nadeszła nasza godzina, abyśmy już zostali wzbudzeni ze snu; bo teraz bliżej jest nasze zbawienie, niż kiedy uwierzyliśmy.