« Rzym 8:8 List do Rzymian 8:9 Rzym 8:10 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Lecz wy nie jesteście wciele, ale w duchu; ponieważ duch Boży mieszka w was. Jeśli lepak kto ducha Christowego niema, ten nie jest jego.
2.WUJEK.1923Lecz wy nie jesteście w ciele, ale w duchu, jeźli jednak Duch Boży w was mieszka: a jeźli kto Ducha Chrystusowego nie ma, ten nie jest jego.
3.RAKOW.NTLecz wy nie jesteście w ciele, ale w duchu, ponieważ duch Boży mieszka w was. A jeśli kto ducha Christusowego nie ma, ten nie jest jego.
4.GDAŃSKA.1881Lecz wy nie jesteście w ciele, ale w duchu, gdyż Duch Boży mieszka w was: a jeźli kto Ducha Chrystusowego nie ma, ten nie jest jego.
5.GDAŃSKA.2017Lecz wy nie jesteście w ciele, ale w Duchu, gdyż Duch Boży mieszka w was. A jeśli ktoś nie ma Ducha Chrystusa, ten do niego nie należy.
6.JACZEWSKIWy zaś samem ciałem nie jesteście, ale jesteście duchem, jeżeli, naturalnie, Duch Boży mieszka w was. Jeżeli zaś kto Ducha Chrystusowego nie ma, ten do Chrystusa nie należy.
7.SYMONWy atoli nie jesteście w ciele, lecz w duchu: jeżeli jednak mieszka w was Duch Boży. A jeśli kto Ducha Chrystusowego nie ma, ten nie jest jego.
8.DĄBR.WUL.1973Wy jednak nie w ciele jesteście, ale w duchu, jeśli tylko duch Boży przebywa w was. A jeśli kto ducha Chrystusowego nie ma, ten do niego nie należy.
9.DĄBR.GR.1961Wy jednak nie w ciele jesteścież, ale w duchu, jeśli tylko duch Boży przebywa w was. A jeśli kto ducha Chrystusowego nie ma, ten do niego nie należy.
10.TYSIĄCL.WYD5Wy jednak nie żyjecie według ciała, lecz według Ducha, jeśli tylko Duch Boży w was mieszka. Jeżeli zaś ktoś nie ma Ducha Chrystusowego, ten do Niego nie należy.
11.BRYTYJKAAle wy nie jesteście w ciele, lecz w Duchu, jeśli tylko Duch Boży mieszka w was. Jeśli zaś kto nie ma Ducha Chrystusowego, ten nie jest jego.
12.POZNAŃSKAWy natomiast nie kierujecie się pożądaniami ciała, lecz złączeni jesteście z Duchem, bo przecież Duch Boży w was mieszka. A gdy ktoś nie posiada Ducha Chrystusowego, nie jest Jego własnością.
13.WARSZ.PRASKALecz wy już nie jesteście w ciele, lecz w duchu, jeśli Duch Boży mieszka w was. Jeżeli zaś ktoś nie posiada Ducha Chrystusowego, to nie należy do Niego.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale wy nie jesteście w ciele wewnętrznym ale w Duchu, skoro Duch Boga w was mieszka. A jeśli ktoś nie ma Ducha Chrystusa, ten nie jest Jego.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITWy natomiast nie jesteście w ciele, lecz w Duchu - jeśli tylko Duch Boży w was mieszka. Kto zaś nie ma Ducha Chrystusa, ten do Niego nie należy.
16.TOR.NOWE.PRZ.Lecz wy nie jesteście w ciele, ale w Duchu, skoro Duch Boży mieszka w was; a jeśli ktoś nie ma Ducha Chrystusa, ten nie jest Jego.