« Efe 4:30 List do Efezjan 4:31 Efe 4:32 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Wszelka gorzkość, i zapalczywość, i gniew, i wrzask, i bluźnienie niech się odejmie od was ze wszelką złością.
2.WUJEK.1923Wszelaka gorzkość, i gniew i zagniewanie i wrzask i bluźnienie niech będzie odjęte od was z wszelaką złością.
3.RAKOW.NTWszelka gorzkość, i zapalczywość, i gniew, i krzykanie, i bluźnierzstwo, niech będzie odjęte od was, ze wszelaką złością.
4.GDAŃSKA.1881Wszelka gorzkość i zapalczywość, i gniew, i wrzask, i bluźnierstwo, niech będzie odjęte od was, ze wszelaką złością;
5.GDAŃSKA.2017Wszelka gorycz i zapalczywość, gniew, wrzask i złorzeczenie niech zostaną usunięte spośród was wraz ze wszelką złośliwością.
6.JACZEWSKIWszelką gorycz, i gniew, i urazę, i przekleństwo, i bluźnierstwo, jako i wszelką złość wyrzućcie z pomiędzy siebie;
7.SYMONWszelka gorzkość, unoszenie się, gniew, krzyk i bluźnierstwo niech będzie usunięte z pośród was, razem ze wszelką złością.
8.MARIAWICIWszelkie rozgoryczenie, i gniew, i nienawiść, i krzyk, i złorzeczenie niech będzie dalekie od was, jako też wszelka złość.
9.DĄBR.WUL.1973Wszelkie zgorzknienie i unoszenie się, i gniew, krzyk i złorzeczenie wraz z wszelką złością niech zniknie spośród was.
10.DĄBR.GR.1961Wszelkie zgorzknienie i unoszenie się, gniew, krzyk i złorzeczenie wraz z wszelką złością niech zostanie usunięte spośród was.
11.TYSIĄCL.WYD5Niech zniknie spośród was wszelka gorycz, uniesienie, gniew, wrzaskliwość, znieważanie - wraz z wszelką złością.
12.BRYTYJKAWszelka gorycz i zapalczywość, i gniew, i krzyk, i złorzeczenie niech będą usunięte spośród was wraz z wszelką złością.
13.POZNAŃSKAWszelka gorycz, wybuchowość, gniew, krzyki i przekleństwa, i jakiekolwiek zło niech u was zniknie.
14.WARSZ.PRASKANiech zniknie spośród was duch wszelkiego zgorzknienia, irytacji, gniewu, zgiełku, zniewag wzajemnych i wszelkiej złości.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Wszelka gorzkość, gniew, zapalczywość, wrzask i oszczerstwo niech od was zostanie wzięte, razem z każdą złością.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITUsuńcie spośród siebie wszelką gorycz i gwałt, gniew, krzyk i oszczerstwo. Nie tolerujcie po swej stronie najmniejszej niegodziwości.
17.TOR.PRZ.Wszelka gorycz i zapalczywość, i gniew, i wrzask, i bluźnierstwo niech będą odsunięte od was, wraz ze wszelką złością;