« 5Moj 34:5 5 Księga Mojżeszowa 34:6 5Moj 34:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPi pogrzebł ji w udole ziemie moabskiej przeciw Fegor, a nie poznał jest człowiek grobu jego aż do niniejszego dnia.
2.WUJEK.1923I pogrzebł go w dolinie ziemie Moabskiéj przeciwko Phegor: a nie dowiedział się człowiek o grobie jego aż do teraźniejszego dnia.
3.GDAŃSKA.1881I pogrzebł go Pan w dolinie w ziemi Moabskiej, przeciw Betfegorowi, a nie dowiedział się nikt o grobie jego aż do dnia tego.
4.GDAŃSKA.2017I pogrzebał go w dolinie, w ziemi Moabu, naprzeciw Bet-Peor, a nikt nie zna jego grobu aż po dziś dzień.
5.CYLKOWI pochowano go w dolinie, na ziemi Moab, naprzeciw Beth-Peor; i nie zna nikt grobu jego, aż po dziś dzień.
6.KRUSZYŃSKII pochował go na dolinie, w kraju Moab, naprzeciwko Beth-Pegor. Żaden człowiek nie zna grobu jego aż do tego dnia.
7.MIESES[i tam] On pochował go w Kotlinie w Kraju Mōabskim, naprzeciw Chramu [Baala] Pěora[skiego], a nikt nie dowiedział się o grobie jego, aż po dzień dzisiejszy.
8.TYSIĄCL.WYD5I pochowano go w dolinie krainy Moabu naprzeciw Bet-Peor, a nikt nie zna jego grobu aż po dziś dzień.
9.BRYTYJKAI pogrzebał go w dolinie, w ziemi moabskiej naprzeciw Bet-Peor; a nikt nie zna po dziś dzień jego grobu.
10.POZNAŃSKAPogrzebano go w dolinie, w ziemi moabskiej, naprzeciw Bet-Peor. Nikt nie zna jego grobu aż po dzień dzisiejszy.
11.WARSZ.PRASKAPochowano go w dolinie, w kraju moabickim, naprzeciw Bet–Peor. [Lecz] nikt nie wie [dokładnie] aż po dzień dzisiejszy, gdzie znajduje się jego grób.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc Bóg pochował go na ziemi Moab, w dolinie, naprzeciw Beth–Peror; lecz nikt nie zna miejsca jego grobu, aż po dzisiejszy dzień.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITTam też, w dolinie, w ziemi Moab, naprzeciw Bet-Peor, pogrzebał go i nikt po dziś dzień nie wie, gdzie jest jego grób.