« Jak 4:13 List Jakuba 4:14 Jak 4:15 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Którzy niewiecie co (będzie) jutro. Bo jaki żywot wasz? Bo para jest, (która się) na mały (czas) jawia, a potym znika.
2.WUJEK.1923Którzy nie wiecie, co jutro będzie; bo cóż jest żywot wasz? Para jest, okazująca się na mały czas, a potem zniszczona będzie.
3.RAKOW.NT(Którzy niewiecie co jutro będzie. Jakiż bowiem jest żywot wasz? Abowiem para jest na mały czas okazująca się, a potym niszczejąca.)
4.GDAŃSKA.1881(Którzy nie wiecie, co jutro będzie; bo cóż jest żywot wasz? Para zaiste jest, która się na mały czas pokazuje, a potem niszczeje.)
5.GDAŃSKA.2017Wy, którzy nie wiecie, co jutro będzie. Bo czymże jest wasze życie? Doprawdy jest parą, która pojawia się na krótko, a potem znika.
6.JACZEWSKIa tymczasem nie wiecie, co jutro będzie.
7.MARIAWICI– a wy nie wiecie, co jutro będzie. Bo i cóż jest życie wasze? Para, co się troszeczkę ukaże, a potem zginie.
8.DĄBR.WUL.1973Czymże jest bowiem życie wasze? Parą ukazującą się na chwilę i zaraz potem znikającą.
9.DĄBR.GR.1961Czymże jest bowiem życie wasze? Jesteście parą, ukazującą się na chwilę i zaraz znikającą.
10.TYSIĄCL.WYD5wy, którzy nie wiecie nawet, co jutro będzie. Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, co się ukazuje na krótko, a potem znika.
11.BRYTYJKAWy, którzy nie wiecie, co jutro będzie. Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, która ukazuje się na krótko, a potem znika.
12.POZNAŃSKAWy, którzy nie wiecie, co jutro przyniesie! Bo czymże jest wasze życie? Dymem jesteście, który zjawia się na chwilę, a potem znika!
13.WARSZ.PRASKAA skądże wy wiecie, co może was spotkać jutro? Czymże jest wasze życie? Jesteście niczym lekki podmuch wiatru, który pojawia się i za chwilę znika.
14.KALETAKtórzy nie wiecie, [co będzie] jutro; cóż [jest] żywot wasz? Na mały [czas] się_pokazuje, potem i niszczeje.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.a nie znacie jutra, ani tego jakim będzie wasze życie. Bowiem jesteście parą, tym, co się na krótko ukazuje, a potem jest zakryte.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITA przecież nawet nie wiecie, co wam przyniesie jutro. Czym jest wasze życie? Jesteście jak mgła, która pojawia się na chwilę, a następnie znika.
17.TOR.PRZ.2023Wy, którzy nie wiecie, co będzie jutro; bo czym jest wasze życie? Parą bowiem jest, która na krótko się ukazuje, a następnie staje się niewidoczna.