« Apok 6:11 Apokalipsa Jana 6:12 Apok 6:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I widziałem, gdy otworzył pieczęć szóstą, a oto trzęsienie wielkie było, i słońce było czarne jako wor włosiany, i miesiąc był jako krew.
2.WUJEK.1923I widziałem, gdy otworzył szóstą pieczęć, a oto się stało wielkie trzęsienie ziemie, i słońce się stało czarne jako wór włosiany, i księżyc wszystek stał się jako krew.
3.RAKOW.NTI widziałem gdy otworzył pieczęć szóstą, a oto trzęsienie się wielkie sstało, i słońce czarne się sstało jako wór włosiany, i księżyc sstał się jako krew.
4.GDAŃSKA.1881I widziałem, gdy otworzył szóstą pieczęć, a oto stało się wielkie trzęsienie ziemi, a słońce sczerniało jako wór włosiany i księżyc wszystek stał się jako krew;
5.GDAŃSKA.2017I zobaczyłem, gdy otworzył szóstą pieczęć, a oto nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak włosiany wór, a księżyc stał się jak krew.
6.JACZEWSKIA gdy szóstą pieczęć rozłamał, stało się wielkie trzęsienie ziemi i słońce się zaćmiło, jako wór żałobny; księżyc stał się czerwony jako krew,
7.APOKALYPSIS.1905I widziałem, gdy otworzył pieczęć szóstą; i oto, stało się wielkie trzęsienie ziemi, i słońce stało się czarnem, jako wór włosiany, i księżyc stał się jako krew,
8.MARIAWICIA gdy otworzył szóstą pieczęć, widziałem, a oto się stało wielkie trzęsienie ziemi, i słońce stało się ciemne jako wór włosiany, a księżyc wszystek stał się jako krew,
9.DĄBR.WUL.1973I ujrzałem, gdy została otwarta pieczęć szósta, a oto stało się wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jako wór włosienny, a cały księżyc stał się jako krew.
10.DĄBR.GR.1961I ujrzałem: kiedy otworzył pieczęć szóstą, jak nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak wór włosienny, a cały księżyc stał się jak krew.
11.TYSIĄCL.WYD5I ujrzałem: gdy otworzył pieczęć szóstą, nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak włosienny wór, a cały księżyc stał się jak krew.
12.BRYTYJKAI widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew,
13.POZNAŃSKAPotem ujrzałem: Gdy otworzył szóstą pieczęć, nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak włosiany wór, a cały księżyc stał się jak krew.
14.WARSZ.PRASKAA kiedy patrzyłem, gdy otwierał szóstą pieczęć, nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi; słońce stało się czarne niczym wór z włosia, a księżyc – cały czerwony jak krew.
15.KALETAI widziałem, gdy otworzył pieczęć szóstą, a trzęsienie_ziemi wielkie stało_się i słońce czarne stało_się jako wór włosiany, i księżyc cały stał_się jako krew;
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A kiedy złamał szóstą pieczęć zobaczyłem a oto wydarzyło się wielkie trzęsienie, a słońce stało się czarne jak włosiany wór, a cały księżyc stał się jak krew.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITPatrzę dalej: Baranek zdjął szóstą pieczęć. Wtedy doszło do silnego trzęsienia ziemi. Słońce pociemniało jak włosiennica. Cały księżyc przybrał barwę krwi.
18.TOR.PRZ.2023I zobaczyłem, gdy otworzył szóstą pieczęć, a oto nastało wielkie trzęsienie ziemi, i słońce stało się czarne jak wór włosienny, i księżyc stał się jak krew,