« Joz 24:33 Księga Sędziów 1:1 Sęd 1:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Po śmierci Jozuego radzili się synowie Izraelowi Pana, mówiąc: Kto pójdzie przed nami przeciw Chananejczykowi, a będzie hetmanem wojny?
2.GDAŃSKA.1881I stało się po śmierci Jozuego, iż pytali synowie Izraelscy Pana, mówiąc: Któż z nas wprzód pójdzie przeciw Chananejczykowi, aby walczył z nim?
3.GDAŃSKA.2017Po śmierci Jozuego synowie Izraela pytali PANA: Któż z nas wyruszy pierwszy przeciwko Kananejczykom, aby walczyć z nimi?
4.CYLKOWI stało się po śmierci Jozuego, iż zapytali się synowie Izraela Wiekuistego, mówiąc: któż z nas wyruszy pierwszy przeciw Kanaanitom, aby uderzyć na nich?
5.KRUSZYŃSKIPo śmierci Jozuego synowie Izraelowi radzili się Boga, mówiąc: "Kto z nas pierwszy wystąpi przeciwko Kanaaneńczykom, aby ich pokonać?"
6.TYSIĄCL.WYD5Po śmierci Jozuego Izraelici tak się pytali Pana: Któż z nas pierwszy wystąpi do walki przeciwko Kananejczykom?
7.BRYTYJKAPo śmierci Jozuego pytali synowie izraelscy Pana, mówiąc: Kto z nas ma wyruszyć pierwszy przeciwko Kananejczykom, aby walczyć z nimi?
8.POZNAŃSKAPo śmierci Jozuego radzili się synowie Izraela Jahwe, mówiąc: - Który z nas ma wyruszyć pierwszy na Kanaanitów, by walczyć z nimi?
9.WARSZ.PRASKAPo śmierci Jozuego synowie Izraela prosili Jahwe o radę, mówiąc: Kto z nas jako pierwszy powinien wyruszyć na wojnę przeciw Kananejczykom?
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Po śmierci Jezusa, syna Nuna, stało się, że synowie Israela zapytali się WIEKUISTEGO, mówiąc: Kto z nas wyruszy pierwszy przeciwko Kanaanitom, aby na nich uderzyć?
11.EIB.BIBLIA.2016.LITPo śmierci Jozuego Izraelici pytali PANA: Kto z nas jako pierwszy wyruszy przeciw Kananejczykom, aby z nimi walczyć?