« Sęd 13:11 Księga Sędziów 13:12 Sęd 13:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Któremu Manue: Kiedy, pry, ziści się mowa twoja, co chcesz aby czyniło dziecię? albo czego się strzedz będzie miało?
2.GDAŃSKA.1881I rzekł Manue: Niech się teraz spełni słowo twoje; ale cóż będzie za obyczaj dziecięcia, i co za sprawa jego?
3.GDAŃSKA.2017Manoach powiedział: Niech się teraz spełni twoje słowo. Lecz jak mamy postępować z dzieckiem i co mamy dla niego zrobić?
4.CYLKOWI rzekł Manoach: Teraz się napewno spełni słowo twoje, ale jakież ma być postępowanie z chłopcem tym i jakież zachowanie się względem niego?
5.KRUSZYŃSKIRzekł tedy Manoah: "Gdy spełni się słowo twoje, jakie ma być postępowanie z chłopcem i jakie zachowanie względem niego?"
6.TYSIĄCL.WYD5Rzekł więc Manoach: A gdy się spełni twoje słowo, jakie zasady i jakie obyczaje winien mieć chłopiec?
7.BRYTYJKAI rzekł Manoach: Gdy się więc spełni twoje słowo, to jaki ma być sposób życia tego chłopca i co ma robić?
8.POZNAŃSKAManoach powiedział: - Teraz więc spełni się twoje słowo. Jakie zatem zasady i sposób postępowania będą obowiązywały chłopca?
9.WARSZ.PRASKAA on odpowiedział: Tak, to ja! Rzekł Manoach: Kiedy wypełnią się już twoje słowa, jak powinniśmy postępować z dzieckiem i co powinniśmy dla niego uczynić?
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś Manoach rzekł: Teraz na pewno spełni się twoje słowo; lecz jakie ma być postępowanie z tym chłopcem oraz jakie zachowanie się względem niego?
11.EIB.BIBLIA.2016.LITManoach pytał dalej: Gdy wkrótce spełni się twoja zapowiedź, to jaki ma być sposób życia tego chłopca i jakie jego zadanie?