« Rut 1:3 Księga Rut 1:4 Rut 1:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPI pojęłasta sobie żony moabicskie, z nichże jena rzeczona Orfa, a druga Rut. I byli tam dziesięć lat
2.WUJEK.1923Którzy pojęli żony Moabitki, z których jednę zwano Orpha, a drugą Ruth. I mieszkali tam dziesięć lat.
3.GDAŃSKA.1881I pojęli sobie żony Moabskie; imię jednej Orfa, a drugiej imię Rut; i mieszkali tam około dziesięciu lat.
4.GDAŃSKA.2017Ci pojęli sobie za żony Moabitki: jedna miała na imię Orfa, a druga – Rut. I mieszkali tam około dziesięciu lat.
5.CYLKOWCi pojęli sobie żony moabskie; imię jednej Orpa, a imię drugiej Ruth. I tak przebywali tam około dziesięciu lat.
6.KRUSZYŃSKII pobrali sobie za żony Moabitki: imię jednej Orfa, a imię drugiej Rut; przebywali tam około dziesięciu lat.
7.TYSIĄCL.WYD5Oni wzięli sobie za żony Moabitki: jedna nazywała się Orpa, druga nazywała się Rut. Mieszkali tam około dziesięciu lat.
8.BRYTYJKACi wzięli sobie za żony Moabitki: jedna nazywała się Orpa, a druga nazywała się Rut; i mieszkali tam około dziesięciu lat.
9.POZNAŃSKAPojęli oni za żony Moabitki, z których jednej było na imię Orpa, a drugiej Rut, i mieszkali tam około dziesięciu lat.
10.WARSZ.PRASKAktórzy wzięli sobie później za żony kobiety moabickie. Jedna z nich nazywała się Orpa, a druga Rut. Mieszkali razem około dziesięciu lat.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ci pojęli sobie moabskie żony; imię jednej to Orpa, a imię drugiej to Ruth. I tak przebywali tam około dziesięciu lat.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITCi wzięli sobie za żony Moabitki. Jednej było na imię Orpa, a drugiej Rut. Mieszkali tam około dziesięciu lat.
13.TOR.PRZ.A ci wzięli sobie za żony Moabitki: jedna miała na imię Orfa, a druga miała na imię Rut. I mieszkali tam około dziesięciu lat.